ABM Gjøvik (Hovedkontor)

Roy Mathisen

Tlf: 61 14 00 42
Mob: 908 32 238
E-post: roy@abm.no

Daglig leder.

Jack Johannessen

Tlf: 61 14 00 40
Mob:
E-post: jack@abm.no

Kundemottaker.

Stein Kompen

Tlf: 61 14 00 52
Mob: 950 66 474
E-post: stein@abm.no

Lastebildekor og bildekor.

Øyvind Brovold

Tlf: 61 14 00 56
Mob:

Bildekor, lastebildekor og skilt.

Torgeir Dahle

Tlf: 61 14 00 51
Mob:

Storformatprint og klistremerker.

Rikard Thorsteinsen

Tlf: 61 14 00 41
Mob:

Klistremerker.

Lars Sigurdson

Tlf: 61 14 00 57
Mob:
E-post: lars@abm.no

Grafisk design, CNC-fresing og skilt.

Terje Mathisen

Tlf: 61 14 00 40
Mob:
E-post: abm@abm.no

Silketrykk/serigraf.

Bjørn Nordsjø

Tlf: 61 14 00 40
Mob:
E-post: abm@abm.no

Montør.

Jim Trygve Berg

Tlf: 61 14 00 40
Mob: 402 02 338
E-post: abm@abm.no

Montør.

Vegar Nohr

Tlf: 61 14 00 40
Mob:
E-post: abm@abm.no

Montør.

Tor Pettersen Moe

Tlf: 61 14 00 40
Mob:
E-post: abm@abm.no

Montør.

Vidar Sveen

Tlf: 61 14 00 40
Mob:
E-post: abm@abm.no

Montør.

Espen Berg

Tlf: 61 14 00 40
Mob:
E-post: abm@abm.no

Montør.

Randi Berg Mathisen

Tlf: 61 14 00 40
Mob:
E-post: abm@abm.no

Administrasjon.

ABM Hamar

Trond Brøseth

Tlf: 62 54 10 80
Mob: 908 21 470
E-post: trond@abm.no

Avdelingsleder.

Lars Erik Øverland

Tlf: 940 30 957
Mob:

Grafisk designer, bildekor, skilt og klistremerker.

Per Kristian Johansen

Tlf: 62 54 10 80
Mob:
E-post: hamar@abm.no

Montør.

Kristian Jørgensen

Tlf: 62 54 10 80
Mob:

Grafisk produksjon.